VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 26 Ekim 2018 09:42:33

0 Yorum

Albayrak: “Algı oyunlarına gelmeyin”

 

MHP Edirne İl Başkan Yardımcısı Taner Albayrak, emeklilikte yaşa takılan vatandaşlarla ilgili MHP'nin çalışmalar yaptığını bildirdi.

Albayrak, yaptığı yazılı açıklamada, MHP'nin seçim döneminde verdiği sözlerin arkasında olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “MHP tarafından hem üç sene önce hemde bu yasama döneminde EYT’liler için TBMM’ne Kanun teklifi verilmiştir ve bizzat en incelikle takip edilmektedir.

MHP’nin Seçim beyannamesinde de verdiği sözlerden bir tanesidir EYT. ve sözümüz de sözdür.

Bizim Kanun teklifi vermiş olmamıza rağmen birileri çıkıp Araştırma komisyonu kurulması teklifi veriyor gülermisin ağlarmısın.

Seçim Beyannamemizde bulunan sözümüz olan EYT İçin verdiğimiz Kanun teklifi için bir daha neden komisyon kurulmasını isteyelim; bu sebepten reddettiğimiz önergeyi kahramanlık gibi sergileyenlere biraz izan diyorum.

MHP TBMM’ne EYT için Kanun teklifi vermişken iyi parti önerge sunmak istemiş MHP’de önerge vermeleri için kabul yönünde oy kullanmıştır. Lakin önerge görüşüldükten sonra EYT için Araştırma Komisyonu kurulmasını talep etmişlerdir. MHP’nin de daha seçim beyannamesinde bulunması ve söz vermesi üzerine bu durumun çok öncesinde Kanun Teklifi vermiş olması ve cevabını bekliyor olmasına binaen tabiki de fırsattan kendince istifade edeceklere geçit vermeyerek teklifi RET etmiştir.

Bu durumu MHP EYT’yi ret etti diye kamuoyuna taşımak tam bir izansızlıktır, durumdan istifade etmektir siyasette de olsa vicdanı ve Ahlakı elden bırakmamak gerekir diyerek Vatandaşlarımıza da bu oyunlara gelmeyin biz her zaman sözümüzün arkasındayız Vatandaşımızın faydasına olan hakkının kaybolduğu ve haklarının olduğu her alanda yanlarında bozkurt’ça  durmaya devam edeceğiz, alğı oyunlarına gelmeyin hak ve hakikatten ayrılmayın sinekten yağ çıkarmak isteyenlere de fırsat vermeyin lütfen, MHP Vatanı, Devleti ve Milleti için yani sizler için siyaset yapıyor kendi ikbali için değil” dedi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER