VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 15 Mayıs 2020 00:00:45

0 Yorum

Alt Yapı Çalışmalarına Yakın Takip

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan ve belediye meclis üyeleriyle birlikte kentin çeşitli bölgelerinde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Her yağmur sonrası göle dönen cadde ve sokaklarda vatandaşların zor durumda kaldığını ifade eden Belgin İba, yıllardır çözülmeyi beklenen alt yapı sorununun, AK Parti Milletvekili Fatma Aksal'ın destekleriyle İller Bankası'ndan Edirne Belediyesi'ne çıkartılan kredi ile çözüme kavuşacağını belirtti.

"EDİRNE'MİZİN YILLARDIR KANAYAN YARASIDIR"

Edirne'nin daha iyi hale gelebilmesi adına Ankara ayağında gerekli desteği verdiklerini ve görüşmeleri sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kentin en büyük sorunlarından birisi olan altyapının Edirneliler için kanayan yara olduğunu ifade ederek, belediye tarafından yürütülen çalışmaların takipçisi olacaklarını belirtti.

Edirne için geç kalınmış olan alt yapı çalışmalarını yerinde görerek değerlendirmelerde bulunan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba; "Edirneliler her şeyin en iyisini hak ediyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizin gelişmesi ve vatandaşlarımızın temel belediyecilik hizmetlerini alabilmesi noktasında her türlü desteği veriyor ve çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Alt yapı sorunu yıllardan beri çözülmeyi bekliyordu. Milletvekilimiz Fatma Aksal'ın desteği ile İller Bankası'ndan çıkmış olan kredi sayesinde çok şükür çalışmalara başlandı. Çalışmalar bittiği zaman kentin bir sorunu ortadan kalkmış olacak. Ertelenmiş ötelenmiş her türlü sorunu çözüme kavuşturmak için destek olmaya devam edeceğiz. AK Parti Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte yapılan altyapı çalışmalarının yakından takipçisi olacağız” ifadelerine yer verdi.

Çalışmaları yerinde görerek incelemelerde bulunan AK Parti heyetine, Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik, Edirne Belediyesi Su ve Kanal Müdürü Ayhan Özer ve yüklenici firma yetkilileri eşlik ederek devam eden çalışmalar konusunda bilgi verdi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER