VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 23 Mart 2020 10:36:16

0 Yorum

Antrenör salona gelemeyen üyelerine evde spor yaptırıyor

Evde çektiği egzersiz videolarını WhatsApp grubu aracığıyla paylaşan antrenör Mesut Öztürk: "Evde yapılabilecek basit egzersiz videolarını hazırlayıp paylaşıyorum. Üyelerimizden de egzersizleri yapanlar, videolarını bana atıyorlar"

Edirne'de koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyeti durdurulan bir spor salonunda yönetici antrenörlük yapan Mesut Öztürk, kurduğu WhatsApp grubu aracılığıyla üyelerine her gün düzenli egzersiz yaptırıyor.

Öztürk, evinden görüntülü aramayla  yaptığı açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetine ara verilen salonun üyelerinin spordan kopmamaları ve kilo problemi yaşamamaları için antrenmanlar içeren paketler hazırladığını söyledi.

Hazırladığı antrenman videolarını, WhatsApp grubu aracılığıyla her sabah üyelerine gönderdiğini anlatan Öztürk, "Bu uygulamamızdan üyelerimiz çok mutlu oldu. Evde yapılabilecek basit egzersiz videolarını hazırlayıp paylaşıyorum. Üyelerimizden de egzersizleri yapanlar, videolarını bana atıyorlar." dedi. 

Öztürk, uygulama sayesinde hem spordan uzak kalmadıklarını hem de toplu motivasyon sağladıklarını vurgulayarak, "Ortaya çıkan bu küresel sorunla hep birlikte mücadele edip, birlikte kazanacağız. Buna spor da katkı sağlayacak. Evde kalın, sağlıklı kalın. En kısa sürede bir arada spor yapacağımız zamanlara dönmek için şu anda evde kalmalıyız." diye konuştu. (AA)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER