VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 18 Eylül 2020 16:09:24

0 Yorum

Basın İlan Kurumu ve Ziraat Bankası anlaştı

             Basın İlan Kurumu ve Ziraat Bankası A.Ş. arasında yapılan işbirliği sonucunda bankaya ait gayrimenkullerin satışına ilişkin ilanlar Türkiye’nin ilan portalı  “ ilan.gov.tr ”de yayınlanmaya başladı.

              Türkiye’nin bankalarından Ziraat Bankası A.Ş. tarafından ihale ile satışı gerçekleştirilen arsa, daire, işyeri, tarım arazisi  vb. gayrimenkulleri ilan.gov.tr’de görüntüleyerek satış sürecine katılmanın artık mümkün olduğu belirtildi.Basın İlan Kurumu’nun resmi sitesinde yapılan yazılı açıklamada; “Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları için özel olarak tasarlanan sayfalardan internet sitemizin gelişmiş arama alt yapısını kullanarak gayrimenkullerin genel özelliklerine, satış bilgilerine ve fotoğraflarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

            Satışa sunulan taşınmazlara teklif verebilmek için Ziraat Bankası Şubelerine başvurulması, taşınmazın muhammen bedelinin yüzde altısı tutarındaki teminatın yatırılarak Gayrimenkul Satış Şartnamesinin imzalanması gerektiği, ön başvurularını yapan isteklilerin ise e-ihale sistemine giriş yaparak almak istedikleri taşınmazın ihale sürecini takip edip teklif verebilecekleri belirtildi.

              Basın İlan Kurumu tarafından; “Her geçen yıl içeriği zenginleşen ve ziyaretçi sayısı artan ilan.gov.tr internet sitesi geçen yıl 14 milyondan fazla kişi tarafından ziyaret edilirken 102 milyondan fazla sayfa görüntülemesi yapıldı.  Kurumumuz aracılığıyla gazetelerde ve elektronik ortamda yayınlatılan resmi ilanların yanı sıra Vakıfbank ve Halkbank tarafından gerçekleştirilen gayrimenkul satış duyuruları ile Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Bölge Müdürlükleri’nin gerçekleştirdiği taşınmaz satış/kiraya verme, yapım inşaat işleri ile ilgili ilanlar ve İstanbul Ticaret Odası’na ait fuar duyuruları kamuoyu ile paylaşılmaktadır” açıklaması yapıldı.

             Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanlarına ; https://www.ilan.gov.tr/ilan/tum-ilanlar?as=ziraat_bankasi adresinden ulaşılabilecek. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER