VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 21 Temmuz 2020 10:01:47

0 Yorum

Becan, çalışmaları yerinde inceledi

    Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan doğalgaz çalışmalarını yerinde takip ederek, GAZDAŞ A.Ş. yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

     Çalışmaları büyük bir hassasiyetle takip eden Belediye Başkanı Özlem Becan,  GAZDAŞ A.Ş. yetkililerinin işlemleri titizlikle yürüttüğüne dikkat çekerek, doğalgazın ikinci etap hat döşeme işinin tamamlanmasıyla birlikte; Cumhuriyet mahallemizde daha geniş bir alanda doğalgaz kullanımının başlayacağını ve böylelikle vatandaşlarımızın daha temiz ve ekonomik bir enerji kaynağını kavuşacağını kaydetti.
Belediye Başkanı Özlem Becan konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada ayrıca : “ 2020 yılı doğalgaz hatları yapım programı çerçevesinde Cumhuriyet mahallemizde çalışmalar başlamıştır. Şuan için 30 sokak ve 7 km uzunluğunda doğalgaz hattı döşenecektir. GAZDAŞ A.Ş.'ye doğalgaz hatlarının kapasitesinin artırılması için taleplerimizi ilettik ve teknik ekiplerimiz görüşmelere devam etmektedir. GAZDAŞ yetkililerine hassasiyetle yaptıkları bu çalışmalar için ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER