VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 20 Kasım 2020 12:15:30

0 Yorum

Belediye Başkanı’ndan, Özel Eğitim Merkezi’ne ziyaret

         Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirerek, incelemeler yaptı.

         Edirne Belediye Başkanı yaptığı ziyaretle ilgili sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda; “Özel çocuklarımızın gönlünde güzellikler yaratan; onlara sevgi ve güler yüzle eğitim sunan Edirne Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nin öğretmenleri ve çalışanları ile birlikteyiz. Davetleri ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

         Kurum Müdürü Emine Şen Küçükardalı yaptığı açıklamada; “Yeni devraldığımız kurumumuza davetimizi kırmayarak bizi onurlandıran Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Özel eğitim anlamında üzerimize düşen ne varsa fazlasıyla yapmaya ve geliştirmeye kararlıyız. Bu anlamda yapmak istediğimiz projeleri kendileriyle paylaştık. Kendisinin projelerimizi onaylaması bizi daha da onurlandırdı. ‘her çocuk farklılıklarıyla özeldir ve desteklenmelidir’ sloganıyla yola çıktık. Çocuklarımızı ve ailelerimizi sevgi dolu yuvamızda kucaklamaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER