VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 14 Şubat 2019 10:19:07

0 Yorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tava ciğerli karşılama

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe: "Sayın Cumhurbaşkanımız 'Hem tava ciğer yiyeceğiz hem de Edirnelilerle buluşacağız.' dedi. Cumhurbaşkanımız bu hafta cumartesi günü inşallah Edirne mitingine katılacak"

AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, partisince düzenlenen mitinge katılmak için 16 Şubat'ta Edirne'ye gelecek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tava ciğer ikram edeceklerini belirtti.

Akmeşe, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hafta sonu Edirnelilerle buluşacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Ankara'da geçen günlerde düzenlenen Belediye Başkanları Aday Toplantısı'nda Edirne'ye davet ettiğini belirten Akmeşe, şunları kaydetti:

"Toplantıda AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne Belediye Başkanı Koray Uymaz ile yer almıştık. Sayın Cumhurbaşkanımız Tekirdağ adayını tanıtırken 'Mestan Bey köfte getirdin mi?' dedi. Bu cümlenin ardından hoş bir gülümseme olmuştu. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Edirne adayımız Koray Uymaz'ı tanıttıktan sonra güzel bir diyaloğumuz oldu. 'Sayın Cumhurbaşkanım Edirne'nin tava ciğerinin meşhur olduğunu biliyorsunuz, inşallah seçim sürecinde sizi Edirne'ye davet ediyoruz hem de ciğer ikram edelim.' dedim.

Sayın Cumhurbaşkanımız da 'Hem tava ciğer yiyeceğiz hem de Edirnelilerle buluşacağız.' dedi. Sayın Cumhurbaşkanımız bu hafta cumartesi günü inşallah Edirne mitingine katılacak. Edirneliler ve teşkilat olarak çok mutluyuz. Sayın Cumhurbaşkanımızı inşallah en iyi şekilde ağırlayacağız. Cumhurbaşkanımız en son 2014 yerel seçimlerinde Edirne'ye gelmişti, uzun bir süre gelmemişti. Edirneliler de özlemle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor. Mitingimizi Selimiye Camisi'nin gölgesinde Selimiye Meydanı'nda 16 Şubat Cumartesi günü saat 13.00'te yapacağız. Tüm vatandaşlarımızı mitingimize bekliyoruz."(AA)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER