VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 23 Temmuz 2020 16:06:12

0 Yorum

EDGED’den "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı" mesajı

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Başkanı Veysel Güner ve Dernek Genel Sekteri Umut Işık 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Başkanı Veysel Güner ; “Kişi, kurum ve toplum katmanlarına, kamu yararı gözeterek yayınlar yapan, haber alma ve haber yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Nitekim 15 Temmuz Fetö Hain Darbe Kalkışmasında basınımızın üstlendiği rol demoktarik toplumların en önemli güvencelerinden biri olduğunu göstermiştir. 15 Temmuz 2016 tarihinde hep birlikte gördük ki doğru mesajların, olabildiğince geniş kitlelere, hızlı ve ilk ağızdan ulaştırılması sayesinde basının, bir ülkenin birliğini ve bütünlüğünü korumak noktasında da anahtar rolü bulunmaktadır. Bu vesileyle o karanlık gecenin aydınlığa çıkmasında katkısı bulunan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle, mesleğini hakkıyla yapma gayretinde olan, çalışmalarında devletin ve milletin çıkarlarını gözeten tüm basın çalışanlarının ve basın yayın kuruluşlarının 24 Temmuz Basın Bayramını bir kez daha tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. “dedi.

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Genel Sekreteri Umut Işık tüm Basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramını tebrik ettiğini belirterek ; “Bizlerin her daim yanında olan, milletimizin birlik ve beraberliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü esas alarak yayın ve haber yapan tüm basın mensuplarımızın bayramını tekrardan tebrik ediyorum” dedi.  Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER