VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 16 Ekim 2018 10:15:33

0 Yorum

Edirne Barosu’nun yeni başkanı Alper Pınar

SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR ETTİ

Edirne Barosu Konferans Salonu'nda yapılan genel kurulda, Avukat Gökhan Karakoç, Mete Türkay ve Alper Pınar başkanlığa aday oldu. 372 üyeden 158'inin oyunu alan Pınar, Edirne Barosu Başkanı oldu. Karakoç'un 119, Türkay'ın 81 oy aldığı seçimlerde 14 oy da geçersiz sayıldı.

Pınar, genel kurulun Edirne Barosu ve hukukçularına yakışır bir şekilde yapıldığını belirterek, seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Edirne Barosu yönetim kuruluna ise avukatlar Kaan Polat, Nail Karakuş, Burak Güngörmedi, Ulaş Pamukçu, Arzu Çağlayan, Betül Topçuoğlu, Üzeyir Yüksel, Nebi Doğan, Aylin Arıkan ve Sinan Tekin seçildi.

Edirne Baro Başkanı Alper Pınar sosyal medya hebasından paylaştığı teşekkür mesajında ise şu sözlere yer verdi;

“Edirne Barosu 47.  Olağan Genel Kurulu tamamlanmış ve genel kurul tarafından şahsıma Edirne Barosu Başkanlığı görevi tevdi edilmiştir. Allah’ıma hamdolsun. Nasibimizde ne varsa onu yaşarız.

Bana bu yolda destek olan, başta güçlü kadın eşime ve evlatlarıma, keşke ölümsüz olsa anneme, biricik kardeşime, aileme, kendisini her zaman yanımda hissettiğim rahmetli babama, hukuk büromda cefakarca hizmet veren ve insanüstü gayret gösteren avukat arkadaşlarıma ve tüm çalışanlarıma, beraber yürüdüğüm yönetim kurulu, barolar birliği delegesi, disiplin kurulu, denetim kurulu aday meslektaşlarıma, meslek örgütümün içinde beni destekleyen ya da desteklemeyen tüm meslektaşlarıma, Edirne’de benim için mücadele eden dostlarıma, arkadaşlarıma, Edirne Barosunu yönetmeye talip olan ve elini taşın altına sokan diğer aday meslektaşlarıma, Edirne Kamuoyuna ve ülkenin dört bir yanından şahsımı arayan, teşekkür mesajı gönderen arkadaşlarıma, atıcı dostlarıma şahsım adına teşekkürü borç bilirim. Allah bizi bu yolda, doğruluktan, dürüstlükten, hukuktan ve adaletten ayırmasın. İnşallah. Saygılarımla.” Nevser Eraslan

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER