VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 14 Ağustos 2020 16:57:43

0 Yorum

Edirnespor’da teknik kadro yenilendi

Profesyonel ligde mücadele edecek olan Edirnespor Kulübü teknik kadroyu belirledi.  Edirnespor daha önce Keçiörengücü’nde şampiyonluk yaşamış son olarak Batman Petrolspor’u çalıştıran teknik direktör Ahmet Yavuz ile anlaşma sağladı.

18 Yıl aradan sonra yeniden profesyonel lige yükselip ligde kalıcı olmak isteyen Edirnespor Kulübü teknik kadroyu yeniledi. Sportif direktörlük görevine Murat Baytaroğlu’nu getiren Edirnespor, Adnan Toros’tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna ise 13 yıldır profesyonel olarak teknik direktörlük yapan son olarak Batman Petrolspor’u çalıştıran Ahmet Yavuz’u getirdi. Yardımcı antrenörlük görevi Savaş Akpınar ve İsmail Kaba, kaleci antrenörlüğü görevi Serkan Yarbay’a verilirken, kondisyoner ise Ahmet Safa Karaman oldu. 

Öncelikli hedeflerinin gösterecekleri mücadele ile şehre layık olmak olduğunu söyleyen Yavuz, “Burada olmaktan onurlu ve gururluyum. Öncelikle şehre layık olacağız. Saha içi, saha dışı mücadelemizle ve duruşumuzla hem oyuncularımızla hem kendi adımıza” dedi.

Transfer bütçesinde ufak çaplı artış ve düşük olabileceğini söyleyen Edirnespor Başkanı Savaş Üner, “Yaklaşık 2 milyon 500 bin TL transfer bütçemiz olacak. Bu rakamda artışta olabilir düşüşte olabilir. Belki büyük takımlardan kiralık oyuncularda alacağız. Transferlere komitemiz, teknik ekibimiz, sportif direktörümüz olarak hep beraber karar vereceğiz. Bugün itibariyle çalışmalara başlayacağız” şeklinde konuştu.

Transferler ile ilgili de bilgiler veren Üner, eski kaptanımız Uğur Kapısız ile anlaştık. Bu transferde teknik direktörümüzün de onayı var. Hocamızın öğrencisi olan Edirneli Ahmet Baykal ile anlaşma sağladık” dedi.    Ali KARAMAN

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER