VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 20 Ekim 2018 14:08:00

0 Yorum

Engelsiz yaşam’da doğum günü partisi

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören 5 öğrenciye sürpriz doğam günü partisi düzenlendi. Öğrenciler, büyük bir heyecan ve mutlulukla doğum günü pastasında yer alan mumları üflerken; Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Bugün Ekim ayında doğan 5 öğrencimizin yeni yaşlarını kutluyoruz. Onlar için sürpriz bir doğum günü partisi düzenledik. Merkezimizde eğitim gören öğrenci sayısı da her geçen gün artıyor. Şu anda 25 öğrenci merkezimizde eğitim görüyor” dedi.

         Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ‘Engelsiz Kent Edirne’ hedefiyle 3 Aralık 2016 tarihinde hizmete sunulan Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören 5 öğrenciye sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Trakya Üniversitesi  BESYO öğrencileri ve ailelerin de katıldığı doğum günü kutlamasında Hasan Can Hezer, Mehmet Kaynarca,  Dilek Oruçoğlu, Neslihan Yılmaz ve Batuhan Engin yeni bir yaşa girmenin mutluluğunu yaşadı; aynı zamanda dans edip doyasıya eğlendi.

         Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrencileri bir an olsun yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Bugün Ekim ayında doğan Hasan Can Hezer, Mehmet Kaynarca,  Dilek Oruçoğlu, Neslihan Yılmaz ve Batuhan Engin için doğum günü partisi düzenledik. Çocuklarımızı bu özel günde Trakya Üniversitesi  BESYO öğrencileri ve aileleri de yalnız bırakmadı. Doğum günü kutlamalarına ileriki günlerde de devam edeceğiz. Edirne Belediyesi olarak Engelsiz bir kent yaratma hedefimizi sürdürüyoruz. Merkezimizde eğitim gören öğrenci sayısı da her geçen gün artıyor. Şu anda merkezimizde 25 öğrenci eğitim görüyor. Onların ve ailelerinin mutluluğu için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz” diye konuştu. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER