VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 14 Mart 2019 10:54:01

0 Yorum

ETSO’da istihdam seferberliği              

ETSO  Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanması ile Meclis Başkanı M.Emre Alp başkanlığında gerçekleşti. ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt "İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında bir çok teşvik bulunmakta. Bu kapsamda üyelerimize ve işverenlere gerekli koşulların hazırlanması adına Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

         Genişletilmiş Meslek Komiteleri, Kadın ve Genç Girişimciler, ETSO Disiplin Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işbirliğinde başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 tanıtımı ve İstihdam teşvikleri ile ilgili sunum yapıldı.

         İŞKUR İl Müdürü Şengül Çildam,SGK İl Müdürü Süleyman Lale ve ETSO Edirne İl Akademik Danışmanı Prof.Dr.Sadi Uzunoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantı, sunum ardından soru cevap ile devam etti.

         ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt "İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında bir çok teşvik bulunmakta. Üyelerimizin, istihdamlarını arttırarak İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaları bizler için çok önemli. Bu kapsamda üyelerimize ve işverenlere gerekli koşulların hazırlanması adına Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER