VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 18 Mayıs 2020 23:47:04

0 Yorum

ETSO’dan 19 Mayıs mesajı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

ETSO Yönetim Kurul Başkanı Recep Zıpkınkurt 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda “19 Mayıs 1919 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basmasıyla milli mücadelenin başladığı tarihimizin dönüm noktası olan bu kutsal günde, Milletimizin azim, cesaret, fedakarlık ve kararlılığı neticesinde zaferle taçlanan Kurtuluş Mücadelesi‘nin bu yıl 101. Yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşamaktayız. Atatürk’ün milli birlik ve beraberliğin sembolü olan bu anlamlı günü gençlere armağan etmesi; cesareti, coşkusu, kabiliyeti, duygu ve düşünceleri ile ülkemizi koruyup muhafaza edecek, Türk Milletini geleceğe taşıyacak gençlere verdiği değer ve duyduğu güven en kıymetli hazinemizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yıldönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER