VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 07 Temmuz 2020 10:20:44

0 Yorum

Harika fikir: Online dekorasyon...

          Pandemi sonrası süreçte değişen dünya düzenine uyum göstererek başarılı bir girişimde bulunan 'The Design Together' ekibi müşteri istek ve taleplerine online olarak hizmet veriyor.Bu hafta iki başarılı kadın Salı'nın Güçlü Kadınları köşesinin konuğu oldu.
       Edirne'de Duvanpen Yapı Market Şirketi'nin ortağı da olan yüksek mimar Gamze Duvan Kalaycı ve iç mimar,peyzaj tasarımcısı olarak görev alan Seda Özkanca tarafından hizmet veren oluşum Türkiye'nin dört bir yanına A'dan Z'ye online dekorasyon desteği veriyor.
        The Design Together ekibinin ortaklarında yüksek mimar Gamze Duvan Kalaycı “Bizler, Yüksek Mimar Gamze Duvan Kalaycı, İç Mimar ve Peyzaj tasarımcısı Seda Özkanca olarak, 2011 yılından buyana inşaat sektörünün farklı pozisyonlarında çalışmaktayız. Pandeminin ortaya çıkmasıyla evde kaldığımız günlerde, aynı zamanda Üniversite yıllarımızdan beri kurduğumuz bir hayalimizi gerçekleştirme amacıyla çıktığımız bu yolda, insanların yaşam veya çalışma alanları ile ilgili kurdukları hayallerine destek olmak ve uygulamaya yönelik çözümler sunmak için adımlar attık.                  Evinizden ayrılmadan online olarak bizimle iletişime geçerek, yaşam alanlarında yapılacak değişim, yenileme, ufak dekorasyon veya tamamen baştan yaratmak istenilen tüm alanlar ile ilgili online dekorasyon danışmanlığı alınabilinmektedir. Örneğin bebeğiniz olacak ve çocuk odasını dekore etmek istiyorsunuz, ama kafanızda neyi nasıl yapabileceğinizi oluşturamıyorsunuz, bu noktada bizimle iletişime geçerek oda ölçülerini bize atıyorsunuz ve bizde size üç boyutlu görseller ile odanızı sizin hayallerinize göre tasarlıyoruz.
        Odanızda kullanacağınız duvar boyasından yatak üstüne konumlanacak yastığa kadar bütün ayrıntıları ile bütçenize göre size alışveriş listeleri oluşturuyoruz. Danışmanlık almak istenilen alan oda olmak zorunda da değil tabiki bir duvarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız ozamanda yardımcı oluyoruz.İster iç ister cephe ister peyzaj dekorasyonu her konuda online olarak iletişime geçerek danışmanlık verebilmekteyiz.” dedi.Dönemin şartlarına işini başarılı bir şekilde entegre eden ve müşterilerine güzel bir hizmet sunan kadın girişimcilerimize başarılar diliyoruz.
         Önümüzdeki hafta Salı'nın Güçlü Kadınları'nda yine hırslı ve başarılı bir kadın girişimci yer alacak.Hafta görüşmek üzere,sevgiyle kalın…

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER