VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 03 Aralık 2018 11:04:44

0 Yorum

Husumet cinayete döndü

Karaağaç Mahallesi İstiklal Caddesi'ndeki bir kahvehanede, aralarında daha önceden husumet bulunduğu belirtilen S.Ö. ile G.A. arasında tartışma çıktı, S.Ö. yanında getirdiği av tüfeğiyle G.A. 'ya ateş açtı. G.A. hayatını kaybederken, polis S.Ö. ve kardeşi E.Ö. 'yü tutukladı.

Karaağaç Mahallesi İstiklal Caddesi'ndeki bir kahvehanede, aralarında daha önceden husumet bulunduğu belirtilen S.Ö. (60) ile G.A. arasında tartışma çıktı.

Kavgaya dönüşen olayda S.Ö, yanında getirdiği av tüfeğiyle G.A'ya ateş açtı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan G.A. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri kahvehanede inceleme yaptı, görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Olayla ilgili S.Ö. ve kardeşi E.Ö. gözaltına alındı.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Aydoğdu, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

Aydoğdu, burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kahvehanede inceleme yaptı, görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu.

Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, Edirne Adliyesi'ne sevk edildi.

Karaağaç Mahallesi İstiklal Caddesi'ndeki bir kahvehanede, aralarında daha önceden husumet bulunduğu belirtilen S.Ö. (60) ile Gültekin Aydoğdu arasında tartışma çıkmış, S.Ö. yanında getirdiği av tüfeğiyle Aydoğdu'ya ateş açmıştı. Aydoğdu hayatını kaybederken, polis S.Ö. ve kardeşi E.Ö'yü gözaltına alındı.

Hastanedeki sağlık kontrolü sonrası Edirne Adliyesi'ne sevk edilen Sabri ve Erkan Özdemir, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.(AA)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER