VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 17 Haziran 2020 17:37:21

0 Yorum

İba’dan geçmiş dönem il başkanlarına ziyaret

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, geçmiş dönemlerde görev yapmış il başkanlarını ve AK Parti Belediye Başkan adaylarını ziyaret etti.

AK Parti Edirne Teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu gönül seferberliğine devam ediyor. AK Parti Edirne İl Başkanı Başkan İba, Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan ve yönetim kurulu üyeleri geçmiş dönemlerde görev yapmış il başkanlarını ve belediye başkan adaylarını ziyaret etti. Başkan İba ve yönetim kurulu üyelerinin ilk ziyareti Kurucu İl Başkanı Recai Kocaşlı’ya oldu.

Başkan İba ve yönetim kurulu üyeleri sonrasında AK Parti geçmiş dönem Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen’i, Avukat Koray Uymaz’ı ve Mustafa Hatipler’i ziyaret etti. İba, Edirne’nin güzel günler görmesi için emek vermiş Günşen’e, Uymaz’a ve Hatipler’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İba, sonrasında AK Parti için özveriyle çalışmış, Edirne için emek ve destek vermiş olan geçmiş dönem İl Başkanları Müjdat Kahve, Ayhan Demir, İlyas Akmeşe, Yasemin Meral ve Nesim İba ile bir araya geldi.

AK Parti’nin bir vefa hareketi olduğu gibi her aşamada istişare ile hareket eden bir parti olduğunu ve emek veren ve emek verecek herkesle birlikte yol yürüyeceklerini söyleyen İba, “AK Parti, birliğin ve beraberliğin adresidir. Birlik ve beraberlikle geleceğe yürüyen bir kadro hareketidir. Tüm teşkilatımızla bir ve beraber olacağız. Geçmiş dönem il başkanlarımıza vermiş oldukları destek ve hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Başkan İba, kurulduğu günden itibaren Edirne teşkilatında görev almış ve parti için ter dökmüş geçmiş dönem il başkanlarından merhum Ali İhsan Gürkaynak’ı kabri başında dualarla andı.  Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER