VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 30 Haziran 2020 10:19:48

0 Yorum

“Kırkpınar olmadan açılan ilk fuar”

‘Edirne Kırkpınar Tarım Hayvancılık Gıda ve Sanayi Fuarı' kapılarını ziyaretçilere açıyor. Pandemi dönemine rağmen geçen yıla oranla katılımın aynı seviyelerde olduğunun altını çizen ETSO yönetim kurulu başkanı Recep Zıpkınkurt, “Bizim fuarımızı ziyaret edenler Kırkpınar'a gelenler değil, bölge de çiftçilik yapan, tarımla uğraşan insanlar ziyaret ediyor” şeklinde konuştu.

    01-05 Temmuz 2020 arasında gerçekleşecek olan 'Edirne Kırkpınar Tarım Hayvancılık Gıda ve Sanayi Fuarı' Çarşamba günü saat 19:00 da açılış töreni ile ziyaretçilerine kapılarını açacak. Fuar öncesi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, gazetemize açıklamalarda bulundu. Kırkpınar olmadan yapılacak ilk fuar olduğunu belirten Zıpkınkurt, geçen yıl katılan firmaların hepsinin katılım sağlayacağını söyledi. Fuat alanında hijyen tedbirlerini alacakları da ifade eden zıpkınkurt, “Fuara girişte maske ve el dezenfektanları olacak. Stantlarda maske ve el dezenfektanları var. Ayrıca stantlar günde 2-3 kere dezenfekte edilecek” dedi. 
    Kırkpınar olmadan açılan ilk fuar. Ayrıca Türkiye'deki ilk fuar Şu ana kadar yapılan fuarlar sanal fuarlar. Normalleşmeye dönük ilk fuar, geleneksek fuarımızı devam ettiriyoruz. Katılım olarak geçen yıl katılan firmaların hepsi katılıyor. Geçen yıla oranla aynı katılımı sağladık diyebiliriz. Önemli olan çiftçilerin ziyaret etmesi, yeni çıkan tarımsal makinaları görmeleri açısından. Beklentimiz var inşallah iyi bir fuar olur. Bizim fuarımızı ziyaret edenler Kırkpınar'a gelenler değil, bölge de çiftçilik yapan, tarımla uğraşan insanlar ziyaret ediyor. Pandemi döneminde şunu gördük insanlar daha çok nokta atışına ve alışveriş yapmaya gidiyor, İnsanlar gezmek için gitmiyor. Fuara girişte maske ve el dezenfektanları olacak. Stantlarda maske ve el dezenfektanları var. Ayrıca stantlarda günde 2-3 kere dezenfekte edilecek.

Ali KARAMAN

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER