VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 07 Haziran 2018 10:22:31

0 Yorum

“Koltuk hırsı olanlar MHP’yi anlayamaz”

MHP Meriç İlçe Teşkilatının düzenlediği iftarda konuşan Edirne Mhp Milletvekili Adayı Taner Albayrak, “koltuk hırsı olanlar MHP'yi anlayamaz” dedi.

Edirne Milletvekili Adayı Taner Albayrak önemli mesajlar verdi: birçok alanda MHP’nin yapılmasını savunduğu icraatların siyasi iktidar tarafından yürütüldüğünü görmekten memnuniyet duyduklarını söyledi.

“Biz, onun için, ülkemizin, devletimizin bekası için bu ittifakı kurduk.” diyen Taner Albayrak, “Özellikle, koltuk için terör örgütünün siyasi kanadıyla işbirliğine girenler, o kanadın adayına özgürlük isteyenler, FETÖ’nün sözcülüğünü yapanlar, yine koltuk hırsıyla kameraların önünde kocasına fırça atanlar, MHP’nin ve Devlet Bahçeli’nin hassasiyetini, milli duruşunu asla anlayamazlar” dedi. Albayrak, “24 Haziran, milli projeler, milli politikalar için yeni bir milat olacaktır.” Mesajı da verdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından daha önce dile getirilen birçok önemli konuda siyasi iktidarın adım attığını ve bunun sahada bizzat uygulandığını memnuniyetle gördüklerini belirten Taner Albayrak, “Terörle mücadele bizim savunduğumuz noktaya geldi.

Fetö’nün ne kadar tehlikeli olduğunu söyledik ve bugün FETÖ ile mücadele eksiklerine rağmen devam ediyor. Suriye’de sınırımızın ötesinde tedbir almak gerektiğini söyledik. Bugün Mehmetçik, sınır ötesinde ve teröristlerin korkulu rüyası oldu. Bunların hepsi yapıldı, yapılıyor. 24 Haziran’dan sonra daha güzel işlere imza atılacağını bekliyoruz.” ifadesini kullandı. “İşte biz, onun için, ülkemizin, devletimizin bekası için bu ittifakı kurduk.” diyen Albayrak, devamla “MHP’nin bu milli politikasını, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen tertemiz duruşunu elbette anlamayanlar olabilir. 24 Haziran, milli projeler, milli politikalar için yeni bir milat olacaktır.

24 Haziran’da zafer cumhurun olacaktır. Yeter ki bir ve beraber olalım. Allah nasip ederse inşallah, Milliyetçi Hareket Meclis’te söz sahibi olacak dedi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER