VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 08 Kasım 2018 10:13:14

0 Yorum

"Lösemi"ye maske takarak dikkati çektiler

AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı üyeleri, yönetim kurulu toplantısında, lösemiye dikkati çekmek için cerrahi maske taktı.

Yönetim kurulu toplantısı AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu başkanlığında, AK Parti Edirne İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşti.

Muştu, toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti teşkilatlarının yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlandığını söyledi.

AK Partililerin il merkezi, ilçeler ve köylerde yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini aktaran Muştu, Edirne’nin daha iyi hizmetler alması için AK Parti belediyeciliğiyle tanışacağını kaydetti.

Toplantının sonunda 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasına dikkati çeken Muştu, "Çocuklar ve gençler ülkemizin teminatıdır. Lösemi hastası olan çocuklarımız için farkındalık oluşturmalı, onların sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapmalıyız. Toplum lösemiye karşı daha duyarlı olursa çocuklarımız da bu hastalığı daha çabuk yenecektir." diye konuştu.

Konuşmasının ardından Muştu ve AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri  Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak için cerrahi maske taktı. (AA)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER