VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 09 Ağustos 2019 10:34:38

0 Yorum

“MHP’de bunlar olmaz, bunlara izin de vermeyiz”

MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu, yaptığı açıklamada Türkiye ve Edirne gündeminde çok konuşulanlara da değindi. Ferhatoğlu; “Biz yine haklı çıktık. Biz en son belediye seçimlerinde il genel meclisi adaylarımız ve diğer adaylarımız için çok dürüst ve temiz çocuklar dedik. Belki eksiklik bizde, bir türlü bunları anlatamadık. Zaman bizi haklı çıkarmaya devam ediyor. Gündemi görüyorsunuz, yapılanları görüyorsunuz. Siyasete yakışmayacak işler. MHP’de bunlar olmaz, bunlara izin de vermeyiz” dedi.

MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu, Edirne’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. MHP Edirne İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıda Ferhatoğlu, Türkiye’nin ve Edirne’nin siyasi gündemi hakkında açıklamalarda bulundu. Ferhatoğlu’nun ilk gündem maddesi MHP’den istifa edip İYİ Parti’ye geçen kişilere çağrıda bulunmasıydı. Ferahatoğlu, Edirne Teşkilatı olarak Ankara'da Genel Başkan Devlet Bahçeli'yle bir araya geldiklerini belirtti. Ferhatoğlu; “Partimizden İYİ Partiye geçen ülküdaşlarımızı, yönetim olarak, il başkanı olarak tekrar partimize davet ediyoruz. Bu hareket, 50 yıllık bir hareket. Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar var olacaktır. Bu hareketin de Türkiye Cumhuriyetinde olması gerekir. Ülkemiz var oldukça bu harekette varlığını sürdürecektir. Hatalar yapılabiliyor. Bizde bazen hatalar yapıyoruz. İYİ Parti’ye geçen tüm ülküdaşlarımızı geri dönmeye davet ediyorum. Partimizin kapıları sonuna kadar açık. Ben İYİ Parti’den birçok kişinin partimize geçeceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Ferhatoğlu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde alınan sonuçlar sonrası, çalışmalarının deavm ettiğini belirtti. Edirne Belediye Başkanlığını da eleştiren Ferhatoğlu; “Edirne’de altyapı yok. Hâla yollarımız yapılmadı. Yollarımız bozuk. Edirne Belediyesi’nin asli işi bunları yapmak. Çok büyük sorunlar var. Edirne’nin en çok zarar gören yeri Kocasinan Mahallesi ancak buna karşın yine en çok oy aldığı yer orası, inanılmaz bir tezat ortaya çıkıyor. Bunu çözmeye çalışıyoruz. Halkımız bizi takip ederse, biz parti olarak elimizden geldiği kadar şeffaf siyaset yapmaya çalışıyoruz” dedi.

“MHP’DE BUNLAR OLMAZ, BUNLARA İZİN DE VERMEYİZ”

Ferhatoğlu, Türkiye gündeminde çok konuşulan CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu hakkında yayınlanan haberlere karşılık olarak da açıklamaları oldu. Ferhatoğlu; “Biz yine haklı çıktık. Biz en son belediye seçimlerinde il genel meclisi adaylarımız ve diğer adaylarımız için çok dürüst ve temiz çocuklar dedik. Belki eksiklik bizde, bir türlü bunları anlatamadık. Zaman bizi haklı çıkarmaya devam ediyor. Gündemi görüyorsunuz, yapılanları görüyorsunuz. Siyasete yakışmayacak işler. MHP’de bunlar olmaz, bunlara izin de vermeyiz” dedi. Bekir TÜCCAR

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER