VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 30 Haziran 2020 10:31:36

0 Yorum

Rotary’de yeni dönem

    Edirne Rotary Kulübü'nün yeni başkanı Harun Polat, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Göreve layık olacağını belirten Polat, “devraldığımız bu bayrakla 2020-2021 döneminde daha güzel projeler yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı. 

    Edirne Rotary kulübü 43.dönem başkanı seçilen 1979 Edirne Doğumlu Ticaret ile uğraşan Harun Polat, Kentte bulunan bir restaurant'ta basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasına eski dönem başkanı Atakan Sezer'e teşekkür ederek başlayan Polat, “Edirne Rotary kulübü gibi büyük kulüpler üye sayıları ile değil yaptıkları büyük projelerle kendilerinden söz ettirirler” dedi. 
Yaklaşık 4 yıldır Edirne Rotary Kulübü'nde farklı görevlerde bulunduğunu belirten 43. Dönem Başkanı Harun Polat, “Öncelikle geçmiş dönem başkanım Atakan Sezer ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetler için 2019-2020 döneminde güzel çalışmalarda bulunduk. Biz de devraldığımız bu bayrakla 2020-2021 döneminde daha güzel projeler yapmaya çalışacağız. 2016 yılından beri Edirne Rotary kulübünde değişik görevlerde bulundum. Şimdi Edirne Rotary kulübünün başkanıyım. Edirne Rotary kulübü gibi büyük kulüpler üye sayıları ile değil yaptıkları büyük projelerle kendilerinden söz ettirirler. Ben de kendimden önceki geçmiş dönem başkanları gibi bu göreve layık olacağıma inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ali KARAMAN

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER