VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 16 Haziran 2020 16:02:14

0 Yorum

Saraçlar Caddesi’ndeki altyapı çalışması bitti

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Saraçlar Caddesi, Çilingirler Çarşısı ve Tahtakale Caddesi’ndeki devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Bu sırada esnaf ile de bir araya gelen Başkan Gürkan, esnafın talep ve şikayetlerini dinleyerek, çözüm önerileri sundu. 

Edirne’nin en işlek caddelerinde devam altyapı çalışmalarından dolayı zaman zaman vatandaşlara ve esnafa zor günler yaşattıklarını belirten Belediye Başkanı Recep Gürkan, söz konusu alanlarda altyapı çalışmalarının bitmek üzere olduğunu ve bozulan üst yapımının yapımına ise 19 Haziran Cuma Günü başlayacaklarını söyledi. 

Altyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Gürkan, “Sabunu Mahallesi ve Talatpaşa Mahallesi’nin bir kısmı ile kentimizin en işlek caddeleri olan Saraçlar Caddesi, Çilingirler Çarşısı ve Tahtakale Caddesi’ndeki içme suyu şebekesi yenileme çalışmaları sırasında 140 mm ve 225 mm çaplarında yüksek ömürlü ve sağlıklı HDPE boruları kullanılmıştır. Bugün itibariyle 4 bin 55 metre imalat tamamlanmıştır. Altyapı çalışmalarından dolayı bozulan üst yapılarda çalışmalara 19 Haziran Cuma günü başlayacağız. Edirne’mize hayırlı olsun” dedi.

Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER