VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 27 Aralık 2018 11:45:25

0 Yorum

Sosyal medyada anket polemiği

31 Mart 2019 Yerel seçimler önce siyasi partiler anket çalışmalarına başladı. 31Mart’taki yerel seçimlere ilişkin yapılan anketlerde dikkat çekici sonuçlar ortaya çıktı. İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir sosyal medya hesabında paylaştığı anket sonucu ile anket polemiğini başlatmış oldu.

İyi Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağını söylerken yaptığı paylaşım oldukça dikkat çekti. Daha adayını bile açıklamadan İYİ Parti’nin Edirne’de birinci parti çıkması yorumlara neden olsa da kararsız seçmenin  bu paylaşıma destek verdiği görüldü.

AK Parti  ve CHP’nin ardından adayını açıkladıktan sonra 31 Mart Yerel Seçimlerde İYİ Parti’nin seçime ortak olacağı ve dengeleri değiştirebileceği ifadeleri sosyal medyada yer aldı.

İYİ PARTİ’NİN ADAY ÇIKARACAK MI ?

CHP ile ittifak yapıp bir çok ilde aday çıkarmayan İYİ Parti’de Edirne’de aday çıkarılacağı açıklaması daha önceki toplantılarda yapılmıştı. Üç aday adayının olduğunu dile getiren İl Başkanı Demir en uygun aday adayının en kısa zamanda açıklanacağını duyurmuştu. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER