VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 15 Mart 2019 09:39:16

0 Yorum

Ticaret Bakan Yardımcısı Turagay Edirne’de

Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay ve Bulgaristan Gümrük İdaresi Genel Müdürlüğü yetkilileri sınır kapılarında incelemede bulundu.

Bakan Yardımcısı Turagay, Kapıkule Sınır Kapısı VİP salonda, Bulgaristan Gümrük İdaresi Genel Müdürlüğü yetkilileri ile toplantı gerçekleştirdi.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıda sınır kapılarında yapılması planlanan projeler heyetlere anlatıldı.

Toplantının ardından Turagay ve beraberindeki heyet, Kapıkule ve Bulgaristan'ın Kapitan Andreevo sınır kapılarında incelemede bulundu.

İncelemelerde, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak, GTİ Genel Müdürü Ömür Gebeş ve GTİ Kapıkule İşletme Müdürü Ertuğrul Irkıçatal, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü heyeti, Bulgaristan Gümrük İdaresi Genel Müdürü  Georgi Kostov, Bulgaristan İçişleri Bakanlığı Sınır Polis Müdürü Svetlan Kıcıkov, Burgaz Gümrük Müdürü Boyka Gaşeva, Bulgaristan Tarım, Gıda ve Ormanlar Bakanlığı Gıda Güvenliği Ajansı Başkanı Damyan Ilıev, Yuzhna Morska Bölge Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Vasil Indjov ve Yuzhna Morska Bölge Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Vekili Tihomir Georgıev yer aldı. (AA)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER