VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 09 Temmuz 2019 10:04:45

0 Yorum

Trakya birlik’ten iki madalya birden

658.si düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Trakya Birlik Spor Kulübü Pehlivanları kürsüye çıkarak fark yarattı.

         Trakya Birlik Spor Kulübü Pehlivanı Deste Orta Boyda Güreşen Emre Ayyıldız karşılaştığı bütün rakiplerini yenerek şampiyon olurken, Küçük Orta Büyük Boyda Yusuf Kaflı 3.olarak Edirne’ye Madalyaları kazandıran Sporcular oldu.

         Konu ile ilgili açıklama yapan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel “ 658.Yıldır Yapılan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde dualı çayırda sporcularımızın Edirne’ye madalyalar getirmesi bizleri gururlandırdı, emeğimizin karşılığını almanın sevincini yaşıyoruz. Gönül isterdi ki daha çok kürsü yapalım Edirne’mize daha çok madalyalar getirelim bu sene 1 Şampiyonumuz 1 de 3.müz var inşallah önümüzdeki sene bu kürsü ve madalyalar daha da artacaktır.

Pehlivanlarımız Kırkpınar Güreşleri öncesinde sıkı bir çalışma temposundan geçti Başpehlivan Ahmet Yavuz sporcularımız ile birebir ilgilenerek tecrübelerini aktardı, diğer hocalarımız ekip olarak Habil Kara, Aziz Özcan, Tamer Ergül sporcularımızı karşılaşmalara hazırladılar ve emeğimizi 658.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde 1 Şampiyon 1 üçüncü çıkararak aldık.

Bizlerden desteklerini maddi manevi desteklerini esirgemeyen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Akgün ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen’e, Trakya Birlik Spor Kulübü İdarecilerine, Antrenörlerimize, Pehlivanlarımızın Ailelerine teşekkür ederim.”dedi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER