VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 15 Ekim 2020 13:03:02

0 Yorum

Uzmanlık eğitimleri online devam ediyor

          Trakya Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, pandemi döneminde aksayan Kulak Burun Boğaz uzmanlık eğitimine katkı amacı ile Trakya bölgesinde eğitim veren üniversitelerin KBB Anabilim Dalları uzmanlık öğrencilerine yönelik online olarak haftalık eğitim seminerleri düzenliyor.

            Başkanlığını, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Uzun’un yaptığı Trakya Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Covid-19 salgını nedeniyle aksayan uzmanlık eğitimleri için online haftalık eğitim seminerlerine başladı. Trakya Üniversitesi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitelerinin Kulak Burun Boğaz Anabilim Dallarında uzmanlık eğitimi alan öğrencilere yönelik öğretim üyeleri tarafından her hafta verilen eğitimlerin ilki, Dernek Başkanı ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Uzun tarafından verildi.

         Online olarak verilen eğitimde "Miringoplasti: Yaklaşımlar, Greftler ve Teknikler" konulu sunu yapan Prof. Dr. Cem Uzun, eğitimlerin düzenli olarak her hafta verilmeye devam edeceğini belirtti. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER