VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 05 Kasım 2018 09:14:16

0 Yorum

Vatandaş Gazetesi 71 yaşında

Edirne’nin ilk yerel gazetesi olan ve 3 Kasım 1948’de merhum M. Kemal Özer tarafından kurulan Vatandaş Gazetesi, 71’inci yılını kutladı. Kutlamada konuşan gazetenin imtiyaz sahibi Baran Yazgan, “Haberlerimiz siyasi, günlük ve bağımsız. Bu şekilde yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Herkesin bildiği gibi hiçbir kuruma veya kişiye bağlı veya bağımlı değiliz.” Dedi.

Edirne’nin ilk yerel gazetesi olan ve 3 Kasım 1948’de merhum M. Kemal Özer tarafından kurulan Vatandaş Gazetesi, 71’inci yılını kutladı. Yaşar Atlı Plaza’da gazetenin kendi yerinde düzenlenen kutlamalara, Edirne basın ve yayın kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanları katıldı.

71’inci yıl pastasını Vatandaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi Baran Yazgan, Vatandaş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Emre Sedef, Vatandaş Gazetesi Muhabir ve Yazarı Fikri Yalın, Vatandaş Gazetesi Köşe Yazarı Beyazıt Sansı, Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı ve Sonhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Orhan Doğan, Edirne’nin Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Çetin, Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Turan Şallı, Edirne Tüketiciler Derneği Başkanı Murat Kocabaş, Edirne Haber Medya İmtiyaz Sahibi Kerim Yurk ve Gazeteci Melih Yurduseven hep birlikte kestiler. Bizde Ahval Gazetesi olarak yeni yaşını kutluyoruz. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER