VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 04 Şubat 2019 10:30:00

0 Yorum

Ziraat Odası’nda yeni dönem

Genel kurulda Hüseyin Arabacı ve Mesut Çakır başkanlığa aday oldu. Olağan genel kurul toplantısında Hüseyin Arabacı, Edirne Ziraat Odası Başkanlığına seçildi.

Edirne Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Edirne Ticaret Borsasında düzenlenen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'ın okunmasıyla başladı.

Oda faaliyet raporlarının okunmasının ardından gerçekleştirilen seçimde, Hüseyin Arabacı ve Mesut Çakır başkanlığa aday oldu.

Çakır, yaptığı açıklamada çok güzel ve dostane bir ortamda seçim yapıldığını belirtti.

Genel kurulda 75 delegenin oy kullanacağını ifade eden Çakır, "Oy sayımı sonrasında meclis üyelerimiz seçilecek. Çok güzel bir ortamda seçimler geçiyor. Herkes kol kola, her iki tarafında amacı belli. Üreticilerin yanında olmak ve onlara daha iyi hizmeti sunmak." dedi.

Diğer başkan adayı Hüseyin Arabacı ise genel kurulun herkese hayırlı olmasını diledi. İki dönemdir başkan yardımcılığı görevi yürüttüğünü ifade eden Arabacı," Bu işte tecrübe edindiğimi düşünüyorum. Bundan sonrada hizmet etmek için çalışacağım. Üreticilerimize bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından delegelerin oy kullanma işlemleri başladı. Edirne Ziraat Odasının yeni başkanı Hüseyin Arabacı oldu. Edirne Ticaret Borsasında düzenlenen olağan genel kurul toplantısında, konuşmaların ardından oda faaliyet raporları okundu.

Daha sona yapılan seçimlerde Hüseyin Arabacı ve Mesut Çakır, başkanlığa aday oldu. 75 delegenin oy kullandığı seçimlerde 38 delegenin oyunu alan Arabacı, başkanlığa seçildi. Mesut Çakır ise 37 oy aldı.

"HER ZAMAN ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ"

Arabacı, yaptığı açıklamada, seçimlerin tüm Edirne'ye hayırlı olmasını diledi.

Üyelerine hizmet etmek için tüm gücüyle çalışacağını anlatan Arabacı, "Dostluk ve arkadaşlık içinde bir seçim geçirdik. Bu bir hizmet yarışı, kazandığım için mutluyum. Bundan sonra sahada, tarlada her zaman üreticilerimizin yanında olacağız. Sıkıntılarını çözmek için köprü vazifesi göreceğiz." diye konuştu. (AA)

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER