VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 13 Nisan 2020 00:34:06

1 Yorum

Zor Süreçte Edirne’nin Her Gün Basılan Gazetesiyiz… Habersiz kalmayın diye biz çalışıyoruz…

Korona virüs tedbirler kapsamında Edirne Ahval Gazetesi Haber Merkezi olarak şehrimizdeki ve bölgemizdeki çalışmaları takip ederek her gün siz okuyucularımıza gazetemizi ulaştırıyoruz. Bu zor süreçte günlük olarak basılan gazetemiz artık evlere giriyor. Yerel gazeteniz Edirne Ahval’i abone olarak bu dar günlerde desteklediğiniz için gazetenin sahibi olarak  tüm ekibim adına teşekkürü bir borç bilirim.

Sizler evde kalın, bizler sizin için hem dijital, hem de basılı yayın olarak kesintisiz olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Yazı İşleri Müdürümüz ve gazetemizin dijital ortamdaki takibini yapan Can Gülova, muhabirlerimiz Bekir Tüccar, Ali Karaman ve köşe yazarlarımız ile daha güçlenerek gündemin nabzını tutuyoruz. Ofise dönüştürdüğümüz evlerimizde sahada görev yapan muhabir arkadaşlarımıza online bağlanarak günlük olarak gazetemizi baskıya hazırlıyoruz.

Beyse Matbaası elemanlarına ve gazetemizin kapı kapı dağıtımını yapan Çetin Akbaşak’ta sıkıntılı günlerde gazetemizi her gün size ulaştırmak için çalışıyorlar.

Sizden gelen mesajlar ve görüntüler bize olan güveniniz ve sevgimiz çalışmamıza ayrı bir gayret sağlıyor.

Korona virüs tedbirleri alınırken gece gündüz sürekli çalışan Sağlık ekiplerine ne yazsam boş gelir. Minnettarız…

Aynı şekilde kolluk kuvvetlerimiz, valiliğimizin çalışanları, Vefa Destek Grubu ihtiyaçlarımızı  karşılamak için hazır. Belediyenin sahadaki ekipleri… Edirne Halk Eğitim Merkezinde görevli usta öğreticilerimiz, Kovid-19 salgınıyla mücadelede eden sağlık çalışanlarımıza destek amacıyla seferber oldu. Üniversite dezenfektan üretiyor…

Edirne hiç olmadığı kadar bütünleşti…

Şimdi okurken bir çok ters giden olaylar onları yazmamışsınız diyebilirsiniz. Herkes üzerine düşeni yaparsa olumsuzluklarda bir o kadar az yaşanır. Edirne’de yaşadığımız ve evde kaldığımız için şanslı oluğumuzu düşünüyorum. Bu kurallar insanlar uygulasın diye konuldu…Gerisini siz anladınız zaten!

Evde Kal Edirne… AHVAL’i biz yazıyoruz…

Nevser ERASLAN

RÜZGAR 11 Haziran 2020 17:16:49 Cevap Yaz
(0)
(0)
BRAVO
Adınız Soyadınız
Kapat
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER