VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 09 Kasım 2022 17:23:06

0 Yorum

Kez Okundu.

22 plakaya 22 adet TOGG

Yerli otomobil projesine destek olmak amacıyla, geçtiğimiz günlerde üretim bandından çıkan TOGG’un 22'ncisine Edirne Ticaret Borsası'nın talip olduğunu ifade eden Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, sadece 22 plakalı TOGG otomobiline değil, Edirneli iş insanlarının ve borsa üyelerinin 22 tane Edirne plakalı TOGG otomobile talip olduklarını açıkladı.

Edirne Ahval Gazetesi ve Kırkpınar Yapı Laboratuvarı, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda yeniden yönetim kurulu başkanı seçilen Özay Öztürk’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Gazetemize açıklamalarda bulunan ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, milli proje kapsamında üretilen 22 adet TOGG araçlarına talip olduklarını söyledi. Öztürk; “Borsamız yönetim kuruluna ve Edirneli iş insanlarıyla da görüştüm. Sonuçta TOGG bizim milli bir projemiz. Milli projeyle ilgili biz Edirne Ticaret Borsası olarak üretimden çıkan 22’inci arabayı almaya taliptik. Biz bu öneriyi biraz daha genişlettik. Borsa üyelerimiz, meclisimiz, yönetim kurulumuz ve iş insanlarımızla konuşmalarımıza istinaden plakamız 22, sadece 22’inci TOGG’u değil toplamda 22 tane TOGG otomobilini almaya talibiz” dedi.

“EDİRNE KIRMIZISI’NI TOGG ARAÇLARINDA GÖRMEYİ İSTERİZ”

Diğer yandan TOGG araçlarında Edirne Kırmızısı rengini talep eden Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile renk konusunda hem fikir olduklarını dile getiren Öztürk; “TOGG araçlarında Edirne Kırmızısı rengini görmeyi Borsa olarak bizler de çok istiyoruz. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın renk hakkında verdikleri öneriyi ve talebi Borsa adına bizler de destekliyoruz, Edirne Kırmızısı rengini TOGG araçlarında görmeyi isteriz. Bu durum bizleri çok mutlu eder” açıklamasını yaptı.

Gerçekleştirilen ziyarette gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Kırkpınar Yapı Laboratuvarı Şirket Sahibi Nevser Eraslan, gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Damla Göç ve Kırkpınar Yapı Laboratuvarı Denetçi Kimya Mühendisi Mert Nalbant da hazır bulundular. Damla GÖÇ

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER