VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 23 Haziran 2022 21:06:06

0 Yorum

AK Parti Uzunköprü ve Meriç’te yeni başkan dönemi

AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı’na atanan Önder Kuruşar ve Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç ilk tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yeni başkanlara görevlerinde başarılar dilerken, bu zamana kadar görev almış başkanlara da teşekkür plaketi takdim etti.

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığında gerçekleştirilen istişare toplantısının ardından geçtiğimiz hafta AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı’na atanan Önder Kuruşar ile AK Parti Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç, partililer ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yaptığı konuşmada, “Edirne’nin her bir bölgesi gibi, Uzunköprü’nün de en iyisine layık olduğunu bildiklerini ve buna ulaşmak için çabaladıklarını aktardı.

Uzunköprü’nün çok kıymetli olduğunu söyleyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Uzunköprülü hemşehrilerimin hak ettikleri hizmete, hak ettikleri değere kavuşamadıklarını görüyoruz. Biz, Edirne’mizin her bir bölgesi gibi, Uzunköprü’müzün de en iyisine layık olduğunu biliyor, bunun için çabalıyoruz. Bildiğiniz gibi AK Parti Edirne Teşkilatı olarak, Uzunköprü İlçemizde bir bayrak devri gerçekleştirdik. AK Parti'nin üstün hizmet anlayışını temsil etmek üzere Teşkilat Başkanımız tarafından Uzunköprü İlçe Başkanı olarak görevlendirilmiş Önder Kuruşar Başkanımızı ziyarete geldik. Önder Başkanımıza, ilçe teşkilatımızda gerçekleştireceği hizmetler ve çalışmalarda her zaman sonsuz destek olacağız. Kendisinin de bu vazifede üstün başarı göstereceğine inancımız tamdır” ifadelerine yer verdi.

Taşıdığı başkanlık bayrağını yeni İlçe Başkanı Önder Kuruşar’a devreden Kadir Bilgin ile de aynı yolda yürümeye devam edeceklerini söyleyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba,“Sıfatlar değişse de Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde AK Partimizin AK Davası yolunda hep beraber yürüyeceğiz. Bizim tek ve en büyük temennimiz milletimize ve ülkemize hizmet etmek. AK Parti Edirne Teşkilatı olarak ise, Edirne’de hemşehrilerimize hak ettikleri hizmeti getirmek en büyük hedeflerimizdendir” şeklinde konuştu.

Uzunköprü’deki toplantının ardından AK Parti Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç’i ziyaret eden Başkan İba, görevinde başarılar dileyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Görevi devreden Mustafa Mete’ye teşekkür plaketi veren İba, AK Parti Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç'e de mazbatasını verdi. Her iki ilçede de düzenlenen törenle ilçe başkanlarına mazbatalarını teslim eden İba, hep birlikte daha iyi hizmetlere imza atmaya devam edeceklerini söyledi.

Bugüne kadar bayrağı taşıyan eski ilçe başkanlarına teşekkür eden AK Parti Meriç İlçe Başkanı İbrahim Bilgiç, 2023 ve 2053 hedeflerine giderken daha güçlü ve dinamik yarınlar için hep beraber bu kutlu davada birlikte yürümeye devam edeceklerini aktardı. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER