VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 30 Mart 2021 10:04:44

0 Yorum

Dostluktan marka ortaklığına

HANGAR artık Edirne’de… Sevgili arkadaşım Aycan Algur’la dostluğumuzu ortak bir şirket kurarak pekiştirdik. Gönül bağımıza iş fikirlerimizi de ekleyerek iş dünyasında daha sağlam adımlarla yürümeye karar verdik. İki kadın girişimcinin mevcut işlerinin yanı sıra kendi hayallerinin peşinden gitmesi kadar güzel bir duygu olamaz.

Çalışma hayatı kadınlara sadece ekonomik özgürlük sağlamamakta, bunun yanı sıra özgüvenlerini ve toplumsal saygınlıklarını arttırmakta, dahası aile içindeki konumlarını da iyileştirmektedir. Kadın işgücünün ülkemizde giderek artıyor olması ise çok sevindirici. Bu nedenle ki üreten ve yeni fikirleri olan kadınlarımıza bizim kapımız her zaman açık.

Kadın hayal ettiği sürece her şeyi yapar. Bu yüzden çok çalışmamız gerekiyor. Aycan Algur 10 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe çalışıyor. Öngörüsü, fikirleri muazzam. Yaptığımız bu iş birliği beraberinde birçok sorumluğu da getiriyor. Kadın istihdamının gelişimi konusunda işimizi büyütmeyi hedefliyoruz.

İki kadın girişimci olarak düğmeye bastık. Üreten, yeni fikirleri olan kadınlarımızla farklı markalara imza atmak istiyoruz. Bu yüzden önceliğimiz markalaşmak.

Ortaklığımız sonrasında yaşanan pandemi sürecinde çok fazla araştırma yapma fırsatı buldum. Yeni düzen ticaret olarak adlandırdığımız online ve e-ticaret sistemi ile ihracat konularında kendi çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve bu yolda ilerleyerek iş gücüne katkıda bulunmak ise en büyük hedefimiz.

Üreten ve ürettikçe kazanan, kazandıkça ekonomiye ve toplumun her kesimine olumlu faydalar sağlamak isteyen  iki kadın girişimcinin imzası HANGAR.

Umarım kendi işini kurmak isteyen kadınlara ilham olur bizde onlara yardımcı oluruz…

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER