VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 06 Şubat 2023 00:39:00

0 Yorum

Kez Okundu.

“Edirne milletvekili hasretine son verecek”

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne il binasında, MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile MYK Üyesi Nur Tuğba Aktay esnaf ziyaretinin ardından basın toplantısı düzenlediler. Yapılan toplantıda, seçimlerde Edirne’den MHP Milletvekili çıkarılacağı vurgulandı.

MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile MYK Üyesi Nur Tuğba Aktay, Edirne’de esnaf ziyaretlerinin ardından İl Başkanlığı binasında basın mensuplarıyla bir araya geldiler. MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, yaptığı açıklamada; “Edirne’de yapmış olduğumuz esnaf ziyaretinde Edirne teşkilatının önderliğinde esnafların bizimle olduğu, MHP ve Cumhur ittifakına ciddi destek verdiklerini sevinçle gördük ve çok mutlu olduk.  Edirne’de 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde en az bir milletvekili çıkartacağımızı düşünüyoruz. Uzun yıllardır hasretini çektiğimiz bu milletvekiline kavuşacağımızı ümit ediyorum.  Adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır, hedefimiz ise MHP’yi parlamentoda daha güçlü bir halde görmektir. Milletvekili sayılarımızı yükseltmektir. Edirne milletvekili hasretine son verecektir. Bir sonraki yerel seçimlerde de belediye başkanı MHP’li bir arkadaşımız olacaktır diye ümit ediyorum” diye konuştu.

Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ise Edirne’nin sınır ticareti bakımından Türkiye’nin en şanslı illerinden biri olduğunu vurguladı. MHP MYK Üyesi Nur Tuğba Aktay, ise MHP’nin cumhurbaşkanı adayı konusunda kararlı olduklarını ve hiçbir zaman parti olarak duruşlarını bozmadıklarını belirtti. Damla GÖÇ

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER