VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 20 Eylül 2019 09:33:16

0 Yorum

EGD ailesi

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak ve başarılı yönetim kurulu dur durak bilmeksizin özverili  bir şekilde kendi zamanlarından feragat ederek yıllardır EGD'yi güzel yönetiyorlar. Türkiye'nin en başarılı sivil toplum kuruluşlarından birisidir.

EGD kocaman bir ailedir. Türkiye'yi de aşmıştır bu ailenin üyeleri. Toplantılarımızdaki aile fotoğraflarımız bunun içindir. O karede bir kere bile yer alsanız artık EGD Ailesindensiniz...

EGD 800'ü geçen ekonomi gazetecisi üyesiyle Türkiye'nin bir çok şehrinde temsilcilikleri olan bir sivil toplum kuruluşudur. Bursa, İzmir, Edirne, Adana, Ankara ve daha bir çok ilde temsilciliklerimiz etkinlikler düzenliyorlar.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlikler: Küresel Isınma Kurultayı( bu yıl 13.üncüsü Izmir'de Başkan Tunç Soyer'in ev sahipliğinde yapılacaktır.

Yaza Merhaba ve Ekonomi Başını Başarı Ödülleri

Yılbaşı Buluşması ( Her yıl ekonomi gazeteciğine emeği geçmiş gazetecilere teşekkür plaketi takdim edilmektedir)

Kaybettiğimiz ekonomi gazetecilerimiz için için Anma Günü etkinliği.

Anadolu Buluşmaları en anlamlı projelerden. Yerinde yerelden kalkınma İÇİN gidilen her il; o ilin valisi, belediye başkanı, ticaret ve sanayi odaları, borsaları, ve sivil toplum kuruluşlarıyla masaya yatırılmakta  ve çözümler üretilmektedir.

Kartepe Ekonomi Zirvesi (Bu zirvemiz bir markadir ve her yil TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından desteklenmektedir)

Güvenilir Ürün Platformu (YAPDER ile birlikte)

IMES ve İSTOÇ ile sektör buluşmaları(Kobiler için)

Endüstri 4.0 İş Dünyası Toplantıları

"Ekonomiye Kadın Eli Zirvesi" (Alanında başarılı olan kadın girişimcilerimiz ödüllendirilmektedir?

AB Projeleri Çalışmaları (Gerçekleştirilen AB Projeleri)

UNDP desteği ile birlikte yürütülen  "Perşembenin Işığını Kadınlar Yakacak" projesi tamamlanmış olup Pembe Hanım Konağı'nda faaliyet ve etkinlikler sürmekte. Konak turizme de açılmıştır.

Ve daha bir dolu başarılı projeler.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER