VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 25 Ocak 2023 10:04:19

0 Yorum

Kez Okundu.

Galatasaray’a genç yetenek transferi

Edirne Birlik Spor Kulübü oyuncularından 2011 doğumlu Yağız Kaan Bilgili Galatasaray'ın Futbol Akademisi'ne transfer oldu.

Edirne'deki altyapı kulüplerinden biri olan Edirne Birlik Spor Kulübü’nde ter döken futbolcular, büyük kulüplerle buluşmaya devam ediyor. Son olarak kulüp bünyesinde top koşturan 2011 doğumlu genç yetenek Yağız Kaan Bilgili, geleceği için büyük bir adım atarak Galatasaray'ın Futbol Akademisi'ne transfer oldu. Edirne Birlik Spor Kulübü alt yapı antrenörü Göktuğ Üküncer, Bilgili'nin transferiyle gururlandıklarını söyledi.

Üküncer; “2010 yaş grubu takım kaptanımız Yağız Kaan Bilgili Galatasaray Futbol Akademisine transfer olarak kulübümüz ve alt yapıda olan futbolcu arkadaşlarını, hocaları olarak ise bizleri gururlandırdı. Kulübümüzden yetişen bir futbolcunun Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine transfer olması bizler için övünç kaynağı” dedi.

Futbol yaşamına İstanbul’da devam edecek Yağız Kaan Bilgili ön stoper ve ön libero mevkilerinde görev yapıyor. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER