VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 01 Şubat 2023 10:15:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Girişimcilik  desteği dolandırıcılığına dikkat!

“Ücret isteyenlere itibar etmeyin”

KOBİ ve girişimcilere uyarıda bulunan Edirne KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural, KOSGEB adını kullanarak yapılan dolandırıcılıklara karşı vatandaşlara uyarıda bulundu. Vural açıklamasında, “KOSGEB, sizden destek verme karşılığında kesinlikle para talep etmez. Sizler ile telefon, e-posta veya SMS yoluyla irtibata geçerek KOSGEB'den aradığını ifade eden ve ücret karşılığında destek alabileceğinizi iddia eden kişilere itibar etmeyiniz” dedi.

Dolandırıcılıklara karşı vatandaşlara uyarıda bulunan Edirne KOSGEB İl Müdürü Veysel Vural, KOSGEB’in destek verirken hiçbir şekilde ücret talep etmediğini vurguladı. Vural; “KOSGEB, sizden destek verme karşılığında kesinlikle para talep etmez. Sizler ile telefon, e-posta veya SMS yoluyla irtibata geçerek KOSGEB'den aradığını ifade eden ve ücret karşılığında destek alabileceğinizi iddia eden kişilere itibar etmeyiniz. Bu yönde telefon çağrıları aldığınızda görüşmeyi sonlandırınız, gelen e-postaları veya mesajları yanıtsız bırakarak siliniz. KOSGEB destekleri, tamamen ücretsizdir” diye konuştu.

KOSGEB’in yetkili mercilerini de vatandaşlara duyuran Vural; “Destek ve hizmetlerimizden yararlanmak için aracı kişi, kurum ve kuruluşlara ihtiyacınız bulunmamaktadır. Kurumumuz hakkında en doğru ve güncel bilgilere, "kosgeb.gov.tr" adresinden ulaşabilirsiniz. Kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz. KOSGEB Çağrı Merkezini Türkiye'nin her yerinden 444 1 567'yi tuşlayarak arayabilirsiniz. Her türlü görüş, öneri, şikayet ve taleplerinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Yine iletişim bilgileri web sitemizde bulunan 81 ildeki 88 müdürlüğümüzden de güvenilir ve kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER