VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 13 Ocak 2022 16:39:42

0 Yorum

Giyik, yönetim kurulu adaylarını tanıttı

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 16 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimli genel kurulunda başkanlığa adaylığını açıklayan ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, seçime gireceği yönetim kurulu adaylarıyla birlikte bugün basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda konuşma yapan Giyik; “Aday olduğumuzda hangi ciddiyetle, hangi sorumlulukla, hangi güvene gerek varsa hepsi bizde mevcut olduğunu düşünerek yola çıkmıştık. Biz adaylığımızı açıkladığımız günden beri 16 Ocak'a kadar seçim atmosferini hiç bırakmadık. Bu yapıdaki tüm esnaf gruplarımızla en iyi hizmet vereceğimizden eminiz” dedi.

ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yapılacak olan seçimlerine gireceği yönetim kurulu aday listesiyle birlikte basın mensuplarıyla buluştu. Basın toplantısında açıklama yapan Giyik; “16 Ocak'ta yapılacak Şoförler ve Otomobiller Odası seçimiyle ilgili ekibimizde bulunan arkadaşlarla beraber tanıtım toplantısı düzenledik. Seçimde biz de adayız. Aday olduğumuzda hangi ciddiyetle, hangi sorumlulukla, hangi güvene gerek varsa hepsi bizde mevcut olduğunu düşünerek yola çıkmıştık. Biz adaylığımızı açıkladığımız günden beri 16 Ocak'a kadar seçim atmosferini hiç bırakmadık. Genç ve dinamik ekibimizle birlikte bu işi en iyi şekilde yapacağımıza inanıyoruz. Bizler Şoförler Esnaf Odası’nda T, J nakliyeci ve kamyoncu, kamyonetçi, rent a car, galeri, kargo ve biçerdövercilerden oluşan bir yapıya sahibiz. Bu yapıdaki tüm esnaf gruplarımızla en iyi hizmet vereceğimizden eminiz” diye konuştu.

Oy pusula renklerinin mavi olduğunu belirten Giyik; “Ben ETUS özel halk otobüsü işletmecisiyim. ETUS ile alakalı ve odadaki tüm esnaf ile alakalı elimden gelen her şeyi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum ve kendime de güveniyorum. Herkes kendinden emin ve esnafına sahip çıkmak için burada. Bu işe başlarken de çok emin başladık sonucunun da güzel olacağını biliyoruz. Esnafımızın bize güvenmesini istiyoruz. 16 Ocak'ta yapılacak seçimlerde oy pusulamız mavidir. Tüm Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyelerinden destek bekliyoruz ve bize güvenmelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Toplantıya katılım sağlayan yönetim kurulu üye adayları, Alican Ülker, İlhan Akbakır, İsmail Yıldırımlı, Mesut Araş, İlhami Tülümen, Hasan Fırtına, Yusuf Erdem, Serkan Evren, Sercan Özkıvrak, Emre Yiğit Tekin, Uğur Küçük ise başkan adayları Hakan Giyik’e olan güven ve inançlarını dile getirdiler. Damla GÖÇ

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER