VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 19 Ocak 2022 10:36:56

0 Yorum

Kazanılan tutarın yüzde 10’unu Derin bebeğe

Edirnespor Başkanı Savaş Üner, Criptoswaps Edirnespor tokenlerinin ön satışından kazanılan tutarın yüzde 10’unu SMA hastası Derin’in tedavisi için ailesine teslim etti.

Edirne’de SMA hastalığıyla savaşan Derin bebeğin ailesi Özge ve Ahmet Demir çifti, Edirnelilerden kampanyaya destekte bulunmalarını istedi. Edirnespor Başkanı Savaş Üner de, ailenin bu çağrısına yönelik Edirnespor’un isim sponsoru Criptoswaps ile anlaşma yaparak, tokenlerin ön satışından kazanılan tutarın yüzde 10’unun SMA hastası Derin bebeğin tedavisinde kullanılmasında karar kıldı.

ELDE EDİLECEK GELİR AİLEYE BAĞIŞLANACAK

Edirnespor Başkanı Savaş Üner, tokenlerin ön satışından kazanılan tutarın yüzde 10’unu SMA hastası Derin’in tedavisi için ailesine teslim etti.  Derin bebeğin tedavisinin gerçekleşmesi için Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ve Edirnespor’un büyük çaba sarf ettiğini söyleyen Edirnespor Başkanı Savaş Üner, Edirnespor’un isim sponsoru Criptoswaps’ın tokenlerinden elde edilen ilk geliri Derin bebeğin ailesine teslim ettiklerini belirtti.  Token satışlarından elde edilecek gelirden aileye bağış yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Üner;  “Token satışlarından gelen tutarın ilk ödemesini ailemize teslim ettik. Derin bebeğimiz inşallah en kısa zamanda tedavisine kavuşur” açıklamasında bulundu.

“BUGÜNE KADAR ALDIĞIMIZ EN BÜYÜK DESTEK”

İş nedeniyle Tekirdağ’ın Malkara ilçesine taşındıklarını söyleyen Derin bebeğin babası Ahmet Demir, Edirnespor tokenlerinden elde edilen gelirin kendilerine bağışlanmasıyla büyük mutluluk yaşadıklarını ifade etti.  Derin bebeğin tedavisi için bugüne kadar aldıkları desteklerin en büyüğünün bu olduğunu vurgulayan baba Ahmet Demir, Derin bebeğin böyle desteklere çok ihtiyacının olduğunun altını çizerek, “Yeri geliyor 1 TL için yalvarıyoruz. Edirnespor’un bu bağışı çok anlamlı. Herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER