VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 24 Kasım 2022 17:35:49

0 Yorum

Kez Okundu.

Mahalleliden Pekcanlı’ya tepki

Edirne Umurbey Mahallesi sakinleri, geçtiğimiz günlerde yağan yağmurda mahallelerinin su bastığını ifade ederek, ilgililere sosyal medyadan tepki gösterdiler. Yine Umurbey Mahallesi sakini bir vatandaş yaptığı paylaşımda, Edirne CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’ya seslenerek; “En azından yaşadığın sokak için girişimlerde bulun. Kulağının üstüne yatma” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde Edirne’de yağan yağmurdan dolayı birçok sokak sular altında kaldı. Yine yağmur suyundan dolayı taşkın yaşayan Umurbey Mahallesi Tayahatun Karakol Sokak sakinlerinden bir vatandaş sosyal medya hesabından ilgililere sitemde bulundu. CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’ya seslenen vatandaş; “Benim ve CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'nın ikamet ettiği, yağan yağmur sonrası göle dönen sokak. Bir tarafta eliyle logarları temizlemeye çalışan bir muhtar, diğer tarafta muhtarın belediye ekiplerinin bir an önce olay yerine gelmesi için gösterdiği çabaya şahit olduğu halde aracına binip sessizce oradan uzaklaşan bir başkan” dedi.

“OY İSTEMEK İÇİN GELDİĞİNİZDE YÜZÜNÜZ OLSUN”

Yaklaşan seçimleri de hatırlatan vatandaş; “Partisinden seçilen ve yönetilen bir belediye. Terzi kendi söküğünü dikemez ya bizimki de o hesap. Hadi belediye başkanınla aran açık, hadi Kılıçdaroğlu'nun Edirne'deki temsilcisi olduğun halde masaya yumruğunu vuramıyorsun, en azından yaşadığın sokak için girişimlerde bulun. Kulağının üstüne yatma! Haaa bu arada seçimler yaklaşıyor, arada evine gidip gelirken mahalle halkına bir selam veri ver. Otur bir kahvede çay iç. İç ki seçimlerde oy istemek için geldiğinizde yüzünüz olsun” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER