VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 19 Ocak 2022 15:45:57

0 Yorum

“MHP olarak hazırlanıyoruz”

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı yazılı açıklamada, 2023 yılında yapılacak olan milletvekili için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Tercan; “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 700’ün üzerinde yeni üye yapılmıştır. Çünkü Vatandaşın teveccühü bu yöndedir” dedi.

2023 Yılında yapılacak olan milletvekili seçimleriyle ilgili çalışmalar yaptıklarını ifade eden Tercan; “MHP Allah'ın izniyle azar azar değil, dalga dalga geliyor. Yeni hükümet sisteminde daha etkili olacağız. MHP'siz bir Türkiye, MHP'siz bir hükümet etme olmayacak. Başaracağız, kazanacağız. 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde MHP’yi ve Cumhur İttifakını hak ettiği zirveye taşıyacağız. MHP Türkiye'de ve Edirne’de her geçen gün güçlenmekte partimize insanlarımız akın akın üye olmaktadır. Bugün MHP 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerine güçlü bir teşkilat, güçlü bir MHP olarak hazırlanıyoruz. MHP olarak; boşa geçirecek zamanımız ve vaktimiz yoktur. 2023 Yılı yapılacak olan Milletvekili seçimlerine güçlü bir teşkilat, güçlü bir MHP olarak çalışıyoruz ve milletvekili çıkaracağız.  Ülkemizin içerisinde bulunduğu ihanet sarmalının düğümünü çözecek olan MHP kadroları ve Cumhur İttifakıdır. Dört biryandan ateş çemberine alınmak istenen aziz vatanın savunucusu bizleriz. Ülkücülerin kardeşliği, ülkücülerin dik duruşu, ülkücülerin el ele vermesi ülkemizin ilelebet ayakta durmasının teminatı ve garantisi olacaktır” diye konuştu.

Edirne’de MHP’ye üye katılımının yüksek olduğunu da söyleyen Tercan; “Güven her geçen gün artıyor, MHP her vatandaşımızın uğrak yeridir, MHP derdini, sıkıntısını, isteğini rahatlıkla anlatan çözüm isteyenin evidir, MHP Fakirin, fukaranın, kimsesizlerin ve her kesimin yuvasıdır, MHP Edirne’dir, Edirne Halkının özü ve özetidir. MHP Edirne halkının yanındadır. Kimseyi ötekileştirmeden her kesimin yanında olmaya devam edeceğiz. MHP’nin Kapısı sonuna kadar açıktır. Zafer Cumhur İttifakının olacaktır. Hep dedik ya; dik baş, tok karın, mutlu yarın. Hak hukuk adalet milliyetçi hareket” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER