VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 22 Haziran 2022 14:50:00

0 Yorum

“MHP,seçimler için çalışmalara devam ediyor”

Edirne Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Zakir Tercan, MHP teşkilatının 2023 yılında yapılması planlanan seçimler için çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Tercan; “MHP Edirne Teşkilatları, 2023 Yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. 2023-Seçimleri yeni bir milat olacaktır” dedi.

MHP İl Teşkilatı olarak çalışmalara devam ettiklerini belirten İl Başkanı Zakir Tercan; “Cumhur İttifakı Millet Aklı' sloganı ile yola çıkan ve 2023 Yılında yapılacak Milletvekili seçimlerini, devletin ve milletin bekası için yeni bir milat ilan eden MHP, Edirne’de çalışıyor, mücadele veriyor. MHP Edirne Teşkilatları, 2023 Yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. 2023-Seçimleri yeni bir milat olacaktır. MHP, Edirne’de bu inanç ve şuurla çalışmalarını sürdürmektedir, koşmaktadır” ifadelerini kullandı.

Cumhur ittifakının vatanın yüceltilmesi için kurulduğunu ifade eden Tercan; “Hala anlamayanlara, anlayıp da inkâr edenlere, iftara ve yalan takımına bir daha hatırlatalım. MHP bu ülkenin taşı, toprağı, çimentosu, teminatı, Sayın Devlet Bahçeli, bu milletin sesi, sözü ve özüdür. MHP için ülkenin varlığı, birliği, güvenliği ve geleceği her şeyden önce gelir. Bunu da çok veciz biçimde, "önce ülkem" diyerek ifade etmiş, programına yazmış ve bütün dünyaya ilan etmiştir. MHP'nin duruşu bu kadar net, hedefi bu kadar açıktır. Siyaseti bu kadar berrak, yaptıkları bu kadar aleni ve kesindir. MHP'yi AK Parti ile bir araya getiren şey ülkenin şartları ve milletin menfaatleridir. Cumhur ittifakı ülkenin kurtuluşu, devletin yapılanması, bayrağın yükselmesi, vatanın yücelmesi için kurulmuştur. Bu durumun Türk milleti ve devleti ile meselesi olanları rahatsız etmesi bizim için hiç sürpriz değildir” diye konuştu. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER