VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 03 Aralık 2021 16:12:56

0 Yorum

Kez Okundu.

Resimde de öyküde de birinci Bahçeşehir’den

Türkiye genelindeki resmi ve özel okullar arasında düzenlenen “Enerji Verimliliği” konulu resim yarışmasında Özel Edirne Bahçeşehir İlkokulu'ndan; 3B Sınıfı Öğrencisi Duru Mercan birinci oldu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji Verimliliği ve Çevre Dairesi Başkanlığı tarafından, enerjinin ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması konusunda öğrenciler arasında bir farkındalık oluşturulması ve bilinç düzeyinin geliştirilmesi amacıyla Türkiye geneli resmi, özel ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen yarışmalarda, ilkokul öğrencileri arasında düzenlenen “Enerji Verimliliği” konulu resim yarışmasında Özel Edirne Bahçeşehir İlkokulu'ndan; 3B Sınıfı Öğrencisi Duru Mercan birinci oldu.

İlkokul öğrencileri arasında düzenlenen “Enerji Verimliliği” konulu resim yarışmasında Özel Edirne Bahçeşehir İlkokulu'ndan, birinci 3B Sınıfı Öğrencisi Duru Mercan, ikinci 4B Sınıfı Öğrencisi Eylül Ada Akbaş, üçüncü 4B Sınıfı Öğrencisi Sarp Karadağ oldu.

Ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen “Enerji Verimliliği” konulu öykü yarışmasında Özel Edirne Bahçeşehir Ortaokulu'ndan; birinci  8A Sınıfı Öğrencisi Nisan Akgün, ikinci 7B Sınıfı Öğrencisi Eyşan Ege, üçüncü 6C Sınıfı Öğrencisi Ayşe İlke Erdem  oldu. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER