VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 21 Kasım 2022 10:22:53

0 Yorum

Kez Okundu.

Saadet Partisi İpsala’da kongreye hazırlanıyor

Saadet Partisi İpsala İlçe Kongresi Pazar günü İpsala Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşecek. Genel kurula, Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa İriş ve İl Başkanı Av. Sinan Tekin katılım sağlayacak.

Düzenlenecek olan kongre hakkında açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Teşkilat Başkanı Mehmet Akif İriş; “Saadet Partisi İpsala İlçe Teşkilatımızın 7. Olağan Kongresini 27 Kasım 2022 Pazar günü Saat: 14.00’te İpsala Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştireceğiz. Yarım asrı aşkın bir zamandır ‘Milli Görüş’ çizgisinde siyaset yapan beşinci partimiz Saadet Partimizin Edirne İpsala İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresine hazırlanıyoruz. Genel İdare Kurulu Üyemiz Mustafa İriş ve İl Başkanımız Av. Sinan Tekin de kongreye iştirak edecekler” dedi.

Bu kongrede Saadet Partisi İpsala İlçe Teşkilatı yönetiminin yeni katılımlarla daha güçlü hale geleceğine de vurgu yapan İl Teşkilat Başkanı İriş, “İpsala İlçe Teşkilatımızda tecrübeli ve güçlü bir kadro oluşturduk. Güzel, iyi ve faydalı hizmetler olacağına inanıyoruz. İpsala’ya hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER