VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 20 Ekim 2021 15:25:02

0 Yorum

Saadet Partisi merkez ilçe kongresi haftasonu

Geçtiğimiz ay 12 Eylül tarihinde İl Kongresini Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun da katılımları ile görkemli bir şekilde gerçekleştiren Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, 24 Ekim Pazar günü de Merkez İlçe Kongresini yapacak.

Kongre ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını kaydeden Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Samet Kaya; “Kongremizle ilgili Merkez İlçe Teşkilatımız, canla başla çalışarak hazırlandılar. Tüm halkımızı kongremizde buluşmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Kongresine Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan’ın da katılacağını aktaran Kaya; “Ülkemiz ve bölgemiz sıkıntılı bir zaman süreci yaşıyor. Ekonomide adeta çöküş yaşanırken iktidar ile muhalefet birbirlerini suçlamakla zaman tüketiyor. İktidarı ile muhalefeti ile ülke ve millet menfaati doğrultusunda fikir birliği olmadıkça huzur da hizmet de olmaz. Hamaset ile siyaset yapılmaz. Aksi halde dünya hâkimiyeti kurmak isteyen şer güçlerin ekmeğine yağ sürülmüş olur” dedi.

Ülkemizin her zamankinden çok Milli Görüş’ün iktidarına ihtiyaç duyduğuna vurgu yapan Samet Kaya, “Saadet Partisi yeniden iktidar olmaya adaydır. Bugün halkımız, içine düşürüldüğü sıkıntılardan kurtulmak için 1996-97 Milli Görüş iktidarını anıyor ve arıyor. Milli Görüş’ün yegâne temsilcisi olarak Saadet Partisi iktidar olup hizmete hazırdır” diye konuştu. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER