VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 30 Eylül 2022 14:36:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Ticaret Borsası seçimlerine bir aday daha

Edirne Ticaret Borsası (ETB)’nda 3 Ekim tarihinde yapılacak olan seçimlerde bir liste daha aday olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde tekrar aday olduğunu açıklayan ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk’ün yanı sıra basın toplantısı düzenleyen zahire alım satım işi yapan Ümit Karanfil de aday olduklarını açıklayarak yönetim kurulu listesini tanıttı. Projelerinden de bahseden Karanfil; “Üreticilerimiz ve üyelerimizin sorunlarını onlarla irtibat halinde olarak anında çözmeyi hedefliyoruz” dedi.

“YÖNETİM TARZLARINA KARŞI BİR SIKINTIMIZ VAR”

Basın toplantısı düzenleyen ve Edirne Ticaret Borsası seçimlerinde aday olduklarını açıklayan  zahire alım satım işi yapan Ümit Karanfil; “3 Ekim Pazartesi günü yapılacak olan Edirne Ticaret Borsası seçimlerinin başta üyelerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Yapılacak olan seçimde ben ve arkadaşlarım göreve talibiz. Hedefimiz şeffaf ve ulaşılabilir bir yönetim tarzı geliştirmek. Arkadaşlarımızla sahaya indiğimizde üyelerimiz ve üreticilerin yönetime ulaşamadığını gördük. Bundan dolayı biz tepki olarak bu seçimlere çıktık. Üreticilerimiz ve üyelerimizin sorunlarını onlarla irtibat halinde olarak anında çözmeyi hedefliyoruz. Biz baskın bir seçime yakalandık. O nedenden dolayı şu anda herhangi bir proje üretmemizin mümkünatı yok.  Borsanın şu anda en büyük eksikliği üyeleriyle olan iletişim kopukluğu. Yönetim tarzlarına karşı bir sıkıntımız var” diye konuştu.

“8-10 YILDIR PLANLANAN PROJELER VAR AMA BUNLAR EYLEME DÖNÜŞMEDİ”

Diğer yandan yönetim kurulu listesinde yer alan Beytullah Baykal ise üyelerle sürekli istişare içersinde olduklarını belirterek; “Sadece 7 gündür seçime hazırlanıyoruz. 360 üyenin tamamını ziyaret ettik. Sürekli istişare halindeyiz. Allah’ın izniyle seçildikten sonra projelerimizi üyelerimizle beraber oluşturacağız. Borsanın 8-10 yıldır planladığı projeler var ama bunlar eyleme dönüşmedi. Biz bunları yapacağız ve gelişmesini sağlayacağız” açıklamasını yaptı.

Adaylığını açıklayan ikinci listede; Ümit Karanfil Beytullah Baykal, Ahmet Demircan, Merdin Erkan, Ercan Tam, Hamdi Gaspar, Alpay Kırmızı, Muhammer Sert, Cenap Dede, Nurettin Çam, Onur Uskan, Aykut Mizarlar, Osman Özbakır, Erol Mete isimleri yer alıyor.

Son gelişmelere göre bir aday daha çıkmazsa Edirne Ticaret Borsası’nda yapılacak olan seçimde iki liste sandığa gitmiş olacak. Damla GÖÇ

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER