VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 02 Aralık 2021 17:18:06

0 Yorum

Vali Canalp’e anlamlı ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Uzunköprü 80. Yıl Engelli Bakım, Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde kalan engelli vatandaşlar Edirne Valisi Ekrem Canalp’i ziyaret ettiler. Ziyarette mini bir müzik dinletisi sunan engelli vatandaşlara Vali Canalp, teşekkür ederek hediyeler verdi.

Edirne Valisi Ekrem Canalp; ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum, herkesle birlikte olamıyoruz ama sizlerin nezdinde tüm engelli kardeşlerimizin gününü kutluyorum.  Devlet olarak engelli vatandaşlarımıza her türlü desteği veriyoruz. Bütün amacımız engelli vatandaşlarımızın dünyasını daha yaşanabilir hale getirebilmek içindir, bunun için çabalıyoruz. Mutlaka ki yapılan işlerde bir süreklilik olması gerekiyor. Normal hayatta kullandığımız tüm binaları, yolları kısacası hayatın her alanını engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun olarak dizayn etmemiz gerekiyor” dedi.

Uzunköprü Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş ile birlikte Vali Ekrem Canalp’i ziyaret eden Uzunköprü 80. Yıl Engelli Bakım, Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezinde kalan engellilerden oluşan müzik grubu şarkılar söyleyerek mini bir müzik dinletisi sundular. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER