VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
Edirne Ahval Haber - edirneahval.com

@ Haber Tarihi : 18 Kasım 2022 11:01:17

0 Yorum

Kez Okundu.

Yüknü, adaylığını açıkladı

Hedefi küskünlüğü bitirmek

İYİ Parti Edirne İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Yüknü, Merkez ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Parti binasında düzenlenen basın toplantısında adaylığını açıklayan Yüknü; “Edirneli vatandaşlarımızın ve Partili üyelerimizin iyi ve kötü günlerinde yanında olup kenetlenmesini sağlayarak tabanda var olan kırgınlık ve küskünlüğü bitirmektir” dedi.

Edirne İYİ Parti il binasında düzenlenen basın toplantısıyla Merkez ilçe başkanlığına aday olduğunu duyuran İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Yüknü; “İYİ Parti’nin kuruluş ve teşkilatlanma sürecinde elini taşın altına koyanlardanım. Şu an İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği görevimi sürdürmekteyim. Bir önceki dönem de İYİ Parti Edirne İl Yönetimi’nde İl Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. Üyelerimizin ve delegelerimizin takdir ve destekleriyle İYİ Partimize Edirne Merkez İlçe Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in işaret buyurduğu gibi,  “Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda,  Partimizde birlik ve beraberliği sağlamak için İYİ Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olduğumu kamuoyuna saygı ile duyuruyorum” diye konuştu.

İYİ Parti’ye karşı seçmenlerin küskünlüğünü bitirmeyi hedeflediğini de belirten Yüknü; “Edirneli vatandaşlarımızın ve partili üyelerimizin iyi ve kötü günlerinde yanında olup kenetlenmesini sağlayarak tabanda var olan kırgınlık ve küskünlüğü bitirmektir. Siz değerli İYİ Partililer ile birlikte çıktığım bu yolda hedefimiz birlik ve beraberlik içerisinde İYİ Parti’yi hem Edirne’de hem de Türkiye genelinde iktidara taşımaktır” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER